Filonuzu etkin yöneterek maliyetleri azaltın ve sürdürülebilirliği artırın

Araç takip sistemleri, aracınızın GPS (Global Positioning System; Küresel Konumlama Sistemi) uyguları ile takip ve kontrol etmenizi sağlayan çözümlerdir.

AYS Bilişim, Araç Takip sistemlerinde uzman Çözüm Ortakları ile yazılımları ve donanımları çok kısa sürede entegre etmektedir.
Araç Takip ile çözümsüz kalmayın.
İşinizde Araç Takip hayali kuruyorsanız 15 yıldır bunu sağlamaya çalışıyoruz.

Web tabanlı arayüz ve gelişmiş mobil uygulamalar sayesinde 7 gün ve 24 saat internete bağlı herhangi bir cihazdan (bilgisayar, akıllı telefon, tablet vb.) dilediğiniz zaman araçlarınızı takip etmenizi sağlar.

Çalışma Yöntemimiz?

Bizimle çalışmak çok kolaydır, 4 aşamada her şey tamam.

1

Tanışma

Çok güzel filtre kahvemiz var
2

İhtiyaç

İhtiyacı netleştirme
3

Yöntem

Hazır mı, Yeni bir yazılım mı
4

Sahiplik

Kiralama mı, Satınalma mı?
Araç Takip
Hizmetlerimiz
H
akkında
S
orular

Sorularınızı cevaplamaktan mutlu oluruz

Neden Araç Takip?

Araç takip sistemleri, aracınızın GPS (Global Positioning System; Küresel Konumlama Sistemi) uyguları ile takip ve kontrol etmenizi sağlayan çözümlerdir. Web tabanlı arayüz ve gelişmiş mobil uygulamalar sayesinde 7 gün ve 24 saat internete bağlı herhangi bir cihazdan (bilgisayar, akıllı telefon, tablet vb.) dilediğiniz zaman araçlarınızı takip etmenizi sağlar. Araç takip cihazları, GPS kullanarak araçlarınızın konumunu, hızını, yapılan kilometre bilgilerini, telemetrik bilgileri hem anlık olarak (e-mail, bildirim vb.) hem de geriye dönük olarak raporlanmasını sağlar.

Araç takip sistemleri sizlere bu verileri iletirken cihazın içerisinde yer alan bir data simkartını kullanırlar. GSM şebekesi üzerinden bilgiler veri merkezine aktarılır ve siz değerli kullanıcılarımıza özel yazılımlarımız ile ulaştırılırlar.

GPS Nedir?

GPS (Global Positioning System Küresel Konumlama Sistemi), Dünya üzerinde herhangi engelsiz bir görüş hattında bulunan GPS alıcısının konumunun belirlenmesi amacıyla, dört veya daha fazla uydusu ile her türlü hava koşulunda, yer ve zaman bilgileri sağlayan uydu navigasyon sistemidir.

GPS sistemleri günümüzde uçaklarda, cep telefonlarında, araç takip sistemlerinde, navigasyon sistemlerinde, harita yapımında ve daha birçok alanda kullanılmaktadır.

Araç takip sistemleri sizlere bu verileri iletirken cihazın içerisinde yer alan bir data simkartını kullanırlar. GSM şebekesi üzerinden bilgiler veri merkezine aktarılır ve siz değerli kullanıcılarımıza özel yazılımlarımız ile ulaştırılırlar.

Araç Takip Sisteminin Faydaları Nelerdir?
  • Araç kullanımının performans ölçümünü yapabilirsiniz.
  • Mesai içi/dışı kullanım performansını ölçümleyebilirsiniz.
  • Tüm otoyol gişelerinden geçişleri (Osmangazi Köprüsü, Avrasya Tüneli vb.) raporlayabilirsiniz.
  • Operasyonel verimlilikte artış
  • Trafik kurallarına uyum artışı ile ceza ve kaza oranlarında azalış
  • Akaryakıt giderlerinizde azalma
  • Araç ve yükün güvenliği sağlanır
  • Filo yönetim modülü ile araçlarınız ile ilgili tüm bilgileri tek bir ekran üzerinden takip edebilirsiniz.
Nasıl çözüm ortağı oluruz?

Eğer Sistemlerimizi sizde kendi müşterilerinize uygulamak istiyorsanız bizde çözüm ortaklığı çok kolay bizimle irtibata geçip detayları konuşa biliriz. Bizi çevrenize tavsiye ediyorsanız bizim için çözüm ortağısınızdır.  Bu konuda bizi haberdar etmeniz yeterlidir.

Araç Takip sisteminin genel özellikleri nelerdir?

Aracınızın hız, kontak ve konum bilgisini 7 gün 24 saat gerçek zamanlı olarak takip edebilirsiniz.

Kontak açık / kapalı bilgisi, rölanti bilgisi, ani hız değişimleri ve konum bilgilerinin takip edilmesini, raporlanmasını sağlar.

Üzerinde bulunan G-Sensör sayesinde kullanıcıların nasıl araç kullandıklarını görmenizi sağlar. G-Sensör ile ani hızlanma, ani sağlama/sollama, ani fren vb. hareketleri raporlayabilirsiniz.

‘’Acil Durum Butonu’’ ile sürücülerinizin karşılaşacağı tehlikeli durumlarda sistem üzerinden size alarm göndermesini sağlayabilirsiniz.

‘’Batarya’’ ile cihazın akü bağlantısı kesilse bile 10 saat boyunca size kesintisiz bilgi akışı sağlanır.

‘’Sürücü Tanıma Modülü’’ ile aracınızı seçtiğiniz gün ve saatte hangi personelinizin kullandığını raporlayabilirsiniz.