IYYS v3.0
Mükemmel STK, Vakıf, Dernek Yönetim Yazılımı

IYYS, Sosyal Toplum Kuruluş, Vakıf ve Dernek yönetimi için özel geliştirilmiştir. Kurumun tüm süreçlerini kendisi yönetmek isteyen kurumların tüm ihtiyaçlarını karşılayacak düzeydedir.

IYYS v3.0 ile harika bir başlangıç yapın:
Vakıf İş süreçlerinizi yönetmeye bugünden başlayın.
Huzur ve Güveni
 sağlayın
Bağışçı Kartları hazır,
Bağışçı modülü ile yönetim çok kolay.

Uygulamalarınızı düzenleyin. İşinizi otomatikleştirin.
IYYS PC, MAC, iPad, iPhone, Android ve Web ortamında İnsani Yardım Yönetim Otomasyonu için yepyeni bir çözümdür.

IYYS’ nin en güçlü özelliği
Operasyonları ve yazılımı DURDURMADAN Geliştirme yapılabilmesidir.

AYSPro’ da Apple FileMaker gücünü hissedin, Yazılımı kullanıcılar kullanırken yazılım ara yüzlerini, alan ekleme, alan silme, buton vs her türden değişikliği canlı canlı yapabilirsiniz.

Gümbür Gümbür AYS Pro v10.0 Geliyor

Aralık 2022 yayında. Google drive dan daha fazlası  

 • 00

  Gün

 • 00

  Saat

 • 00

  Dakika

 • 00

  Sanıye

Yönetici Raporları
Tek tıkla hazır. 

IYYS de Finansal, kalıcı eserler, proje, stok gibi bir çok yönetici raporu hazır gelmektedir.

IYYS Modülleri

Dünden Bugüne

Bağışçı ve Finansal
Yönetim, Sosyal Yardım, Stok

Kumbara, Gönüllü Takibi

Kalıcı Eserler, Proje
Yüzlerce Özellik
Eklenmeye Devam
Sıkça
S
orulan
Sorular

Çekinmeden sorun

IYYS tam olarak nedir?

IYYS v3.0 STK, İnsanı Yarım Kuruluşlarının, Vakıf ve Derneklerin ana faaliyetlerini yönettiği, raporladığı ve ispatladığı bir yazılım otomasyonudur.

IYYS' nun çalışma prensibi nasıldır?

IYYS PC, MAC, iPad, iPhone, Android ve Web ortamında İnsanı Yardım Kuruluşu Otomasyonu için yepyeni bir çözümdür. Siz sadece arşivinizde bulunan bağışçı, yetim, kutu, kumbara,  proje bilgilerini gireceksiniz, gerisini IYYS yapacak ve siz zaman kazanacaksınız. Artık yönetim adına hiçbir yazılıma ihtiyacını kalmayacak. Her şeyi ekranınızdan takip edebileceksiniz.

IYYS’nun kullanımı kolay mıdır?

IYYS v3.0 için çok şey bilmenize gerek yoktur. Tek bir ekrandan bütün girişlerinizi, aramalarınızı yapabilirsiniz. Daha önce herhangi bir programda yazdığınız bilgilerinizi (Excel, MsSql, Oracle gibi Database vs.) kolayca aktarabilir, kolayca istediğiniz programa gönderebilirsiniz. Verilerinizi yazdığınız anda erişmenizi hızlandırmak için kelime kelime Türkçe olarak indekslenir. Alan uzunluklarında sınır yoktur. İstenildiği kadar bilgi girilebilir. Bilmece gibi hatırlamanızı gerektirecek herhangi bir kural da yoktur. Kullanıcıların programı kullanmak için öğreneceği komut sayısı 5 veya 6’yı geçmemektedir. (Bunlar: Yeni Kayıt: Ctrl+N / Kayıt Çoğaltma: Ctrl+D / Kayıt Arama: Ctrl+F / Kayıt Silme: Ctrl+E / Kayıt Eleme: Ctrl+M / Bütün Kayıtları Görme: Ctrl+J ) Bunun yanında menüler ve butonlar sizi yönlendirecektir. Ayrıca yardım menüsünden alanlar hakkında yardım alabilirsiniz.

IYYS'nin dış sistemlerle veri alışverişi nasıldır?

IYYS ile Her Türlü Veri Alış Verişi Yapabilirsiniz

IYYS’ye Excel gibi programlardan ve diğer veri kütüklerinden (MsSQL, Oracle, MySQL, xls, xlsx, XML, MARC, DBF, TXT, DIF, WKS, BASIC, TAB, CSV, HTML uzantılı) kayıt alabilir ve bunlara dilediğiniz şekilde kayıt gönderebilirsiniz.